Svetlá a viditeľnosť

Svetlá do hmly s aktívnou funkciou pri odbočovaní

Pri tmavých prejazdoch a neprehľadných križovatkách rozširujú váš výhľad svetlá do hmlu s aktívnou funkciou pri odbočovaní a tým zvyšuje vašu bezpečnosť. Svetlo do hmly na vnútornej strane zákruty osvetlí okraj cesty pri odbočovaní pri rýchlosti 40 km/h a nižšej. Vďaka tomu rozpoznáte možné nebezpečenstvo rýchlejšie a do cieľa dorazíte bezpečne.

Paket "Svetlá a viditeľnosť"

Automaticky zapne stierače pri daždi a interval stierania prispôsobí podľa intenzity dažďa. Okrem toho automaticky zacloní vnútorné spätné zrkadlo, aby vás neoslňovali svetlá vozidiel idúcich za vami. Balík zahŕňa tiež automatické zapnutie svetiel v tme a funkciu "Coming home" a "Leaving home".

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen

Amarok

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team