Stály pohon všetkých kolies 4MOTION

Silná štvorka

Aj v extrémnych podmienkach je jazda s týmto vozidlom zážitkom. Vďaka dokonalému nastaveniu podvozka a pohonu - v kombinácii s osvedčeným pohonom všetkých kolies 4MOTION.

Stály pohon všetkých kolies 4MOTION

Tento pohon 4x4 so samosvorným diferenciálom typu Torsen je v segmente vozidiel pick-up raritou a poskytuje rovnomerné rozdelenie hnacej sily 40:60 pre všetky jazdy na ceste a v teréne.1

Pripojiteľný pohon všetkých kolies 4MOTION

Rozdeľovacia prevodovka umožňuje elektrické pripojenie a odpojenie predných kolies počas jazdy. Pri výraznom stúpaní alebo na dlhších pasážach s kamenným povrchom môžete dodatočne zapojiť redukčnú prevodovku.

Mechanická uzávierka diferenciálu

Dodáva sa dodatočne k sériovo dodávanej elektronickej uzávierke diferenciálu a zabezpečuje optimálnu trakciu na nespevnenom a klzkom povrchu. Po jej aktivovaní sú obidva zadné kolesá poháňané rovnakou silou a rovnakými otáčkami.

Rozdelenie sa mení v závislosti od typu povrchu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Amarok

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen