Stály pohon všetkých kolies 4MOTION

Silná štvorka

Aj v extrémnych podmienkach je jazda s týmto vozidlom zážitkom. Vďaka dokonalému nastaveniu podvozka a pohonu - v kombinácii s osvedčeným pohonom všetkých kolies 4MOTION.

Stály pohon všetkých kolies 4MOTION

Tento pohon 4x4 so samosvorným diferenciálom typu Torsen je v segmente vozidiel pick-up raritou a poskytuje rovnomerné rozdelenie hnacej sily 40:60 pre všetky jazdy na ceste a v teréne.1

Pripojiteľný pohon všetkých kolies 4MOTION

Rozdeľovacia prevodovka umožňuje elektrické pripojenie a odpojenie predných kolies počas jazdy. Pri výraznom stúpaní alebo na dlhších pasážach s kamenným povrchom môžete dodatočne zapojiť redukčnú prevodovku.

Mechanická uzávierka diferenciálu

Dodáva sa dodatočne k sériovo dodávanej elektronickej uzávierke diferenciálu a zabezpečuje optimálnu trakciu na nespevnenom a klzkom povrchu. Po jej aktivovaní sú obidva zadné kolesá poháňané rovnakou silou a rovnakými otáčkami.

Rozdelenie sa mení v závislosti od typu povrchu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen

Amarok

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team