Rádiá

Rádio "Audio"

Rádio "Audio" sa postará o jedinečné zážitky z hudby. Výbava ako slot na SD karty, rozhranie AUX-IN a USB, ale aj Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov sú vzájomne citlivo a perfektne zladené. Okrem toho disponuje monochromatickým TFT displejom a štyrmi reproduktormi.

Rádio "Media"

Rádio "Media" disponuje všetkými funkciami rádia "Audio" a okrem toho ponúka farebný dotykový displej s uhlopriečkou 16,5 cm (6,33"), šesť reproduktorov, CD prehrávač, elektronický zosilňovač hlasu a mobilné online služby Car-Net App-Connect. Technológia ako stvorená pre symfónie veľkého mesta.

Car-Net App-Connect

S týmto softvérom môžete ovládať vybrané aplikácie z vášho smartfónu prostredníctvvom dotykového displeja aj počas jazdy. Car-Net App-Connect podporuje technológie MirrorLink™, Apple CarPlay™ a Android Auto™.1

DAB+

Prostredníctvom antény vozidla môžete teraz prijímať digitálne rádiové vysielanie v prvotriednej kvalite. Rádio "Media" si na želanie môžete objednať s funkciu DAB+.

1 Dodáva sa len v spojení s rádiom Media a navigačným systémom Discover Media. Je kompatibilný s technológiou MirrorLink™, Apple CarPlay™ a Android Auto™. Skontrolujte si, či je vaše koncové zariadenie kompatibilné so systémom Car-Net App-Connect. Systém Car-Net App-Connect môžete používať výhradne prostredníctvom vášho mobilného telefónu. Dostupnosť služieb Car-Net sa môže v závislosti od krajiny líšiť. Tieto služby sú k dispozícii na dobu určenú zmluvou. Bližšie informácie k službám Car-Net získate u Vášho Volkswagen partnera; informácie o tarifách mobilných služieb u Vášho mobilného operátora.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen

Amarok

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team