Rádiá

Rádio "Audio"

Rádio "Audio" sa postará o jedinečné zážitky z hudby. Výbava ako slot na SD karty, rozhranie AUX-IN a USB, ale aj Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov sú vzájomne citlivo a perfektne zladené. Okrem toho disponuje monochromatickým TFT displejom a štyrmi reproduktormi.

Rádio "Media"

Rádio "Media" disponuje všetkými funkciami rádia "Audio" a okrem toho ponúka farebný dotykový displej s uhlopriečkou 16,5 cm (6,33"), šesť reproduktorov, CD prehrávač, elektronický zosilňovač hlasu a mobilné online služby Car-Net App-Connect. Technológia ako stvorená pre symfónie veľkého mesta.

Car-Net App-Connect

S týmto softvérom môžete ovládať vybrané aplikácie z vášho smartfónu prostredníctvvom dotykového displeja aj počas jazdy. Car-Net App-Connect podporuje technológie MirrorLink™, Apple CarPlay™ a Android Auto™.1

DAB+

Prostredníctvom antény vozidla môžete teraz prijímať digitálne rádiové vysielanie v prvotriednej kvalite. Rádio "Media" si na želanie môžete objednať s funkciu DAB+.

1 Dodáva sa len v spojení s rádiom Media a navigačným systémom Discover Media. Je kompatibilný s technológiou MirrorLink™, Apple CarPlay™ a Android Auto™. Skontrolujte si, či je vaše koncové zariadenie kompatibilné so systémom Car-Net App-Connect. Systém Car-Net App-Connect môžete používať výhradne prostredníctvom vášho mobilného telefónu. Dostupnosť služieb Car-Net sa môže v závislosti od krajiny líšiť. Tieto služby sú k dispozícii na dobu určenú zmluvou. Bližšie informácie k službám Car-Net získate u Vášho Volkswagen partnera; informácie o tarifách mobilných služieb u Vášho mobilného operátora.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Amarok

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen