Navigačné systémy

Bez obchádzok za dobrodružstvom

Rádionavigácia "Discover Media"

Pretože modelu Amarok nie je žiadna cesta príliš ďaleká a privíta každé dobrodružstvo, disponuje rádionavigácia "Discover Media" funkciami rádia "Media" a okrem toho ponúka SD kartu s dátami navigačných máp pre Európu, digitálny rádiopríjem (DAB+). Mobilné online služby Car-Net Guide & Inform si môžete kedykoľvek aktivovať a tri roky bezplatne využívať.1

Car-Net Guide & Inform¹

Car-Net Guide & Inform ako dôsledne rozšírenie interného navigačného systému vozidla prináša prostredníctvom internetu vždy aktuálne informácie. Ak sa niekde napríklad vytvorí dopravná zápcha automaticky prepočíta trasu. Okrem toho vám ukáže čerpacie stanice s výhodnými cenami paliva vo vašom blízkom okolí, ale dokáže oveľa viac.

1 Dodáva sa len v kombinácii s rádionavigačným systémom "Discover Media". Od štvrtého roku je služba spoplatnená. Na využívanie internetového pripojenia potrebuje zákazník vlastný mobilný WIFI router (napr. smartfón s funkciou Hotspot) alebo vlastný mobilný USB modem (napr. Volkswagen CarStick) v kombinácii s vlastnou SIM kartou s mobilnými dátovými službami.

 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Amarok

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen