Navigačné systémy

Bez obchádzok za dobrodružstvom

Rádionavigácia "Discover Media"

Pretože modelu Amarok nie je žiadna cesta príliš ďaleká a privíta každé dobrodružstvo, disponuje rádionavigácia "Discover Media" funkciami rádia "Media" a okrem toho ponúka SD kartu s dátami navigačných máp pre Európu, digitálny rádiopríjem (DAB+). Mobilné online služby Car-Net Guide & Inform si môžete kedykoľvek aktivovať a tri roky bezplatne využívať.1

Car-Net Guide & Inform¹

Car-Net Guide & Inform ako dôsledne rozšírenie interného navigačného systému vozidla prináša prostredníctvom internetu vždy aktuálne informácie. Ak sa niekde napríklad vytvorí dopravná zápcha automaticky prepočíta trasu. Okrem toho vám ukáže čerpacie stanice s výhodnými cenami paliva vo vašom blízkom okolí, ale dokáže oveľa viac.

1 Dodáva sa len v kombinácii s rádionavigačným systémom "Discover Media". Od štvrtého roku je služba spoplatnená. Na využívanie internetového pripojenia potrebuje zákazník vlastný mobilný WIFI router (napr. smartfón s funkciou Hotspot) alebo vlastný mobilný USB modem (napr. Volkswagen CarStick) v kombinácii s vlastnou SIM kartou s mobilnými dátovými službami.

 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen

Amarok

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team