Motor 3,0 TDI V6

Silný ako žiadny iný motor. Šesťvalcový naftový motor prepĺňaný turbodúchadlom so zdvihovým objemom 3,0 l a s výkonom 190 kW disponuje v novom modeli Amarok aj pri maximálnej záťaži dostatočnými rezervami výkonu. Ešte väčší výkon dosiahne s funkciou "Overboost", ktorá dokáže krátkodobo zvýšiť výkon motora TDI V6 (190 kW) o ďalších 10 kW až na 200 kW/272 koní.

8-stupňová automatická prevodovka

Veľmi aktívna: Bez ohľadu na to, či jazdíte v meste alebo v teréne - nový Amarok bravúrne zvládne všetky výzvy. Pretože vďaka jedinečnej kombinácii komfortnej osemstupňovej automatickej prevodovky a stáleho pohonu všetkých kolies 4MOTION je vhodný nielen na každodennú jazdu, ale aj na jazdu za dobrodružstvom. Prvý stupeň je určený do terénu, ôsmy rýchlostný stupeň má zase predĺžený prevodový pomer a je určený pre úspornú jazdu pri nízkych otáčkach.

BlueMotion Technology

Presvedčivo ekologický: Vďaka sériovo dodávaným systémom BlueMotion Technology vytvára nový Amarok štandardy aj v oblasti ekológie. Patria medzi ne systém štart/stop, rekuperácia brzdnej energie, asistent rozbehu pri stúpaní a pneumatiky so zníženým valivým odporom.

Zavrieť

Nový Amarok. 190kW pre prácu aj zábavu.