Ochrana ložnej plochy Durabet

Ložná plocha v modeli Amarok je robustná a odolná, preto je ako stvorená pre každé dobrodružstvo vo veľkom meste. Špeciálna ochranná vrstva ložnej plochy v antracitovej farbe je nastriekaná priamo na lak. Ložnú plochu chráni pred mechanickým a chemickým poškodením.

Osvetlenie ložnej plochy

Široko osvetľuje ložnú plochu a umožňuje bezpečné nakladanie predmetov aj v tme. Dodatočne je tam integrované tretie brzdové svetlo.

Voliteľná výbava za príplatok.

 

Zabezpečenie nákladu

Kotviace oká.
Ložná plocha je vybavená štyrmi pevnými kotviacimi okami. Dva sú umiestnené vpredu, ďalšie dva za podbehmi kolies.

12 V zásuvka.
Na vnútornej strane ľavej bočnej steny sa nachádza 12 V zásuvka.

Hardtop

Hardtop lakovaný vo farbe karosérie disponuje zadnými výklopným dverami s veľkým skleneným oknom a plynovými vzperami, predným a bočnými posuvnými oknami, ktoré môžete zamknúť zvnútra. Vďaka nim sa dostane do nákladného priestoru dosť denného svetla, čo vám uľahčí nakladanie a vykladanie. Vďaka sade tesnení je vnútorný priestor perfektne chránený pred vetrom a vodou. Okrem toho je vybavený vyhrievaným zadným oknom a presklením Privacy.

Voliteľná výbava.  

Kryt ložnej plochy z plastu1

Lakovaný vo farbe karosérie, uzamykateľný plastový kryt chráni ložnú plochu pred prachom a dažďom vďake sade tesnení. Na želanie sa dá kombinovať s krátkym dizajnovým rámom "Styligbar".

1Voliteľná výbava.

Kryt nákladného priestoru s hliníkovou úpravou1

Tento uzamykateľný kryt z rebrovaného plechu spoľahlivo chráni nákladný priestor pred dažďom a snehom, vďaka sade tesnení. Podľa potreby sa dá ľahko odstrániť.

1Voliteľná výbava.

Rolovací kryt ložnej plochy¹

Uzamykateľný kryt nakladacieho priestoru ochráni náklad pred vlhkosťou, prachom a zvedavými pohľadmi.

1Voliteľná výbava.

Zadná výklopná stena

Zaťažiť sa dá až do hmotnosti 200 kg a použiť ako predĺženie ložnej plochy. Zámok pre zamknutie zadnej výklopnej steny je umiestnený v kľučke výklopnej steny.

Zavrieť

Nový Amarok. 190kW pre prácu aj zábavu.