Ložná plocha

Najširšia ložná plocha v jeho triede

Žiadny iný pick-up neponúka taký priestor medzi podbehmi kolies: 1 222 mm široká ložná plocha umožňuje dokonca prepravu europaliet uložených na šírku. Svojimi rozmermi vás nadchne aj ložná plocha s veľkosťou 2,52 m2, výškou bočnej steny 508 mm a nízkou výškou nakladacej hrany 780 mm.

Zadná výklopná stena

Zaťažiť sa dá až do hmotnosti 200 kg a použiť ako predĺženie ložnej plochy. Zámok pre zamknutie zadnej výklopnej steny je umiestnený v kľučke výklopnej steny.

Ochrana ložnej plochy Durabet

Ložná plocha v modeli Amarok je robustná a odolná, preto je ako stvorená pre každé dobrodružstvo vo veľkom meste. Špeciálna ochranná vrstva ložnej plochy v antracitovej farbe je nastriekaná priamo na lak. Ložnú plochu chráni pred mechanickým a chemickým poškodením.

Osvetlenie ložnej plochy

Široko osvetľuje ložnú plochu a umožňuje bezpečné nakladanie predmetov aj v tme. Dodatočne je tam integrované tretie brzdové svetlo.

Voliteľná výbava za príplatok.

 

Kotviace oká

Ložná plocha je vybavená štyrmi pevnými kotviacimi okami. Dva sú umiestnené vpredu, ďalšie dva za podbehmi kolies.

 

12 V zásuvka

Na vnútornej strane ľavej bočnej steny sa nachádza 12 V zásuvka.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen

Amarok

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team