Kryty nákladného priestoru

Hardtop

Hardtop lakovaný vo farbe karosérie disponuje zadnými výklopným dverami s veľkým skleneným oknom a plynovými vzperami, predným a bočnými posuvnými oknami, ktoré môžete zamknúť zvnútra. Vďaka nim sa dostane do nákladného priestoru dosť denného svetla, čo vám uľahčí nakladanie a vykladanie. Vďaka sade tesnení je vnútorný priestor perfektne chránený pred vetrom a vodou. Okrem toho je vybavený vyhrievaným zadným oknom a presklením Privacy.

Voliteľná výbava.

Rolovací kryt ložnej plochy¹

Uzamykateľný kryt nakladacieho priestoru ochráni náklad pred vlhkosťou, prachom a zvedavými pohľadmi.

1 Voliteľná výbava.

Kryt nákladného priestoru s hliníkovou úpravou1

Tento uzamykateľný kryt z rebrovaného plechu spoľahlivo chráni nákladný priestor pred dažďom a snehom, vďaka sade tesnení. Podľa potreby sa dá ľahko odstrániť.

1 Voliteľná výbava.

Kryt ložnej plochy z plastu1

Lakovaný vo farbe karosérie, uzamykateľný plastový kryt chráni ložnú plochu pred prachom a dažďom vďake sade tesnení. Na želanie sa dá kombinovať s krátkym dizajnovým rámom "Styligbar".

1 Voliteľná výbava.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Amarok

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen