Komfort

Sedadlá ergoComfort

Sedadlá akoby tvarované priamo na vašu postavu: v novom modeli Amarok sa každá cesta stáva cieľom. Pretože sedadlá ergoComfort, ktoré získali od nezávislej nemeckej asociácie AGR za zdravý chrbát1 ocenenie za vynikajúcu ergonómiu, sú čalúnené kožou Nappa a v oblasti komfortu vytvárajú skutočné štandardy. Elektricky nastaviteľné v 12 smeroch umožňujú nastaviť vodičovi a spolujazdcovi polohu, ktorá im najviac vyhovuje. Obidve predné sedadlá sa dajú pohodlne elektricky nastaviť a prispôsobiť prostredníctvom jednej ovládacej jednotky v dvanástich smeroch a manuálne v dvoch smeroch.

1 Sedadlo ergoComfort získalo 26.11.2015 ocenenie od nezávislej nemeckej asociácie AGR za zdravý chrbát.

Stmavené sklá "Privacy"

Pre zadné miesta modelu Amarok s dvojkabínou sa dodávajú stmavené sklá "Privacy". Poskytujú vysokú mieru ochrany pred zvedavými pohľadmi a slnečným žiarením. Pre Amarok Highline a Amarok Aventura sa stmavené sklá "Privacy" dodávajú aj pre hardtop.

Multifunkčný kožený volant s radiacimi páčkami

Volant vám padne mimoriadne dobre do rúk a presvedčí svojím jednoduchým ovládaním. Prostredníctvom integrovaných tlačidiel môžete ovládať napríklad rádio, navigačný systém a mobilný telefón. Ergonomický tvar radiacich páčok vám umožní rýchle radenie prevodových stupňov.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Amarok

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen