Bi-xenónové svetlomety s denným LED svietením

Bi-xenónové svetlomety tvoria stretávacie aj diaľkové svetlá. Svetelný kužeľ je vďaka tomu širší, čim sa zvýši aj vaša bezpečnosť na ceste. Denné svietenie tvorí elegantný LED svetelný pás.

Sedadlá ergoComfort

Sedadlá akoby tvarované priamo na vašu postavu: v novom modeli Amarok sa každá cesta stáva cieľom. Pretože sedadlá ergoComfort, ktoré získali od nezávislej nemeckej asociácie AGR za zdravý chrbát1 ocenenie za vynikajúcu ergonómiu, sú čalúnené kožou Nappa a v oblasti komfortu vytvárajú skutočné štandardy. Elektricky nastaviteľné v 12 smeroch umožňujú nastaviť vodičovi a spolujazdcovi polohu, ktorá im najviac vyhovuje. Obidve predné sedadlá sa dajú pohodlne elektricky nastaviť a prispôsobiť prostredníctvom jednej ovládacej jednotky v dvanástich smeroch a manuálne v dvoch smeroch.

1 Sedadlo ergoComfort získalo 26.11.2015 ocenenie od nezávislej nemeckej asociácie AGR za zdravý chrbát.

Klimatizácia a kúrenie

Klimatizácia Climatronic.
Systém ponúka dvojzónové nastavenie teploty pre vodiča a spolujazdca, manuálnu funkciu vetrania a senzor kvality vzduchu. Systém rozpozná intenzitu slnečného žiarenia a vonkajšiu teplotu, a podľa potreby zvýši, alebo zníži chladenie.

Klimatizácia Climatic.
Poloautomatická klimatizácia má interiérový senzor, ktorý nepretržite reguluje klímu vnútri vozidla pre dosiahnutie požadovanej teploty.

Prídavné vodné kúrenie.
Umožňuje predhriatie motora a súčasne sa postará o vyhriatie vnútorného priestoru. Ovládacia jednotka je integrovaná do strešnej konzoly. Prídavné vodné kúrenie môžete zapnúť a vypnúť aj prostredníctvom diaľkového ovládania.

Multifunkčný kožený volant s radiacimi páčkami

Volant vám padne mimoriadne dobre do rúk a presvedčí svojím jednoduchým ovládaním. Prostredníctvom integrovaných tlačidiel môžete ovládať napríklad rádio, navigačný systém a mobilný telefón. Ergonomický tvar radiacich páčok vám umožní rýchle radenie prevodových stupňov.

Palubný počítač "Premium"

Ukazuje vám aktuálne informácie, ako napríklad zostávajúci dojazd, vonkajšiu teplotu a priemernú spotrebu.

Stmavené sklá "Privacy"

Pre zadné miesta modelu Amarok s dvojkabínou sa dodávajú stmavené sklá "Privacy". Poskytujú vysokú mieru ochrany pred zvedavými pohľadmi a slnečným žiarením. Pre Amarok Highline a Amarok Aventura sa stmavené sklá "Privacy" dodávajú aj pre hardtop.

Zavrieť

Nový Amarok. 190kW pre prácu aj zábavu.