Komfort

Sedadlá ergoComfort

Sedadlá akoby tvarované priamo na vašu postavu: v novom modeli Amarok sa každá cesta stáva cieľom. Pretože sedadlá ergoComfort, ktoré získali od nezávislej nemeckej asociácie AGR za zdravý chrbát1 ocenenie za vynikajúcu ergonómiu, sú čalúnené kožou Nappa a v oblasti komfortu vytvárajú skutočné štandardy. Elektricky nastaviteľné v 12 smeroch umožňujú nastaviť vodičovi a spolujazdcovi polohu, ktorá im najviac vyhovuje. Obidve predné sedadlá sa dajú pohodlne elektricky nastaviť a prispôsobiť prostredníctvom jednej ovládacej jednotky v dvanástich smeroch a manuálne v dvoch smeroch.

1 Sedadlo ergoComfort získalo 26.11.2015 ocenenie od nezávislej nemeckej asociácie AGR za zdravý chrbát.

Stmavené sklá "Privacy"

Pre zadné miesta modelu Amarok s dvojkabínou sa dodávajú stmavené sklá "Privacy". Poskytujú vysokú mieru ochrany pred zvedavými pohľadmi a slnečným žiarením. Pre Amarok Highline a Amarok Aventura sa stmavené sklá "Privacy" dodávajú aj pre hardtop.

Multifunkčný kožený volant s radiacimi páčkami

Volant vám padne mimoriadne dobre do rúk a presvedčí svojím jednoduchým ovládaním. Prostredníctvom integrovaných tlačidiel môžete ovládať napríklad rádio, navigačný systém a mobilný telefón. Ergonomický tvar radiacich páčok vám umožní rýchle radenie prevodových stupňov.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen

Amarok

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team