Klimatizácia a kúrenie

Klimatizácia Climatronic

Systém ponúka dvojzónové nastavenie teploty pre vodiča a spolujazdca, manuálnu funkciu vetrania a senzor kvality vzduchu. Systém rozpozná intenzitu slnečného žiarenia a vonkajšiu teplotu, a podľa potreby zvýši, alebo zníži chladenie.

Klimatizácia Climatic

Poloautomatická klimatizácia má interiérový senzor, ktorý nepretržite reguluje klímu vnútri vozidla pre dosiahnutie požadovanej teploty.

 

Prídavné vodné kúrenie

Umožňuje predhriatie motora a súčasne sa postará o vyhriatie vnútorného priestoru. Ovládacia jednotka je integrovaná do strešnej konzoly. Prídavné vodné kúrenie môžete zapnúť a vypnúť aj prostredníctvom diaľkového ovládania.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen

Amarok

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team