Klimatizácia a kúrenie

Klimatizácia Climatronic

Systém ponúka dvojzónové nastavenie teploty pre vodiča a spolujazdca, manuálnu funkciu vetrania a senzor kvality vzduchu. Systém rozpozná intenzitu slnečného žiarenia a vonkajšiu teplotu, a podľa potreby zvýši, alebo zníži chladenie.

Klimatizácia Climatic

Poloautomatická klimatizácia má interiérový senzor, ktorý nepretržite reguluje klímu vnútri vozidla pre dosiahnutie požadovanej teploty.

 

Prídavné vodné kúrenie

Umožňuje predhriatie motora a súčasne sa postará o vyhriatie vnútorného priestoru. Ovládacia jednotka je integrovaná do strešnej konzoly. Prídavné vodné kúrenie môžete zapnúť a vypnúť aj prostredníctvom diaľkového ovládania.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Amarok

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen