Dizajn

Dynamický vzhľad

Výnimočný vzhľad: Prémiový model Aventura prezentujú výrazné prvky ako dizajnový rám "Sportsbar" a nerezové bočné ochranné tyče vrátane integrovaného LED osvetlenia. Svalnatý charakter dizajnu zintenzívňujú ostrejšie hrany, stmavené zadné svetlá a jediné 20-palcové disky z ľahkých zliatin v triede.

Paket "Exterieur Chrom"

Paket "Exterieur Chrom 2".
Paket pozostáva z výrazného dizajnového rámu "Stylingbar", ktorý tvoria dve pochrómované trubky, integrovaného osvetlenia ložnej plochy a dvoch elegantných prahových trubiek z ušľachtilej ocele v prevedení lešteného chrómu. LED osvetlenie sa dodáva ako voliteľná výbava.

Dizajnový rám "Sportsbar"

Športový charakter do najmenších detailov: s novým dizajnovým rámom "Sportsbar" vytvára dvojkabína nového modelu Amarok Aventura optický dojem, že je vozidlo predĺžené. Lakovaný vo farbe karosérie podčiarkuje dynamickú eleganciu modelu Amarok Aventura a dodáva mu športový charakter. Hodnotu vozidla zvyšuje tiež logo "Aventura" umiestnené na obidvoch bokoch tohto rámu.

Dizajnový rám "Stylingbar Plus"

Mimoriadne špecifický prvok vytvára výrazný dizajnový rám "Stylingbar Plus", tvorený dvomi pochrómovanými trubkami.

 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen

Amarok

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team