Makať nestačí.

01.02.2018

Spojte silu s rozumom.

Držte krok s budúcnosťou vďaka technologicky najvyspelejším modelom značky Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Rozhodnite sa pre lídra v inováciách a vyberte si jedno z najinteligentnejších úžitkových vozidiel. Volkswagen Caddy, Transporter, Caravelle, Multivan, Amarok alebo nový Crafter teraz môžete získať s financovaním bez navýšenia.

Nasledujte najsilnejších, to najlepšie zo segmentu úžitkových vozidiel je tu pre vás aj s cenovým zvýhodnením IDEAL až do výšky 5 700 €.

Caddy s cenovým zvýhodnením až do 3 150 €
Transporter 
s cenovým zvýhodnením až do 5 700 €
Caravelle 
s cenovým zvýhodnením až do 4 400 €
Multivan s cenovým zvýhodnením až do 4 900 €
Amarok
 s cenovým zvýhodnením až do 5 700 €
Crafter s cenovým zvýhodnením až do 3 600 €

Kontaktuje svojho predajcu Volkswagen Úžitkové vozidlá a dajte sa do práce. My sme pripravení.

 

Cenové zvýhodnenie IDEAL platí na vybrané modely Caddy, Transporter, Caravelle, Multivan, Crafter a Amarok na limitovaný počet vozidiel do vypredania zásob. Spotreba paliva v l/100 km: 4,4 - 9,4 (kombinovaná), emisie CO₂ v g/km: 114 - 216 (kombinované). Triedy energetickej efektivity: A - D. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen Úžitkové vozidlá. Fotografia je ilustračná.

Inzercia obsahuje reklamu na produkty "Financovanie za 1 %" a "Financovanie Profi Kredit" od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.