Volkswagen Multivan triumfoval v ankete Auto Magazín Awards 2016

24.02.2016

V prestížnej čitateľskej ankete Auto Magazín Awards zvíťazil Volkswagen Multivan v kategórií MPV / Kombi

Bratislava, 08. februára 2016 - Po osemnásty krát sa zišli významné osobnosti automobilového biznisu na Slovensku, aby sa zúčastnili na slávnostnom odovzdaní ocenení čitateľskej súťaže Auto magazín Awards.

Popredný motoristický mesačník pôsobiaci na slovenskom trhu od roku 1998 sa vďaka svojej vysokej odbornosti dlhodobo radí medzi najkvalitnejšie a najčítanejšie automobilové periodiká u nás. Každé číslo magazínu obsahuje osobitnú prílohu Profi auto, zameranú na automobilovú techniku, výrobu, opravárstvo a dopravu.

Auto magazín Awards je tradičná súťaž časopisu Auto magazín, no najmä jeho čitateľov, ktorí svojimi hlasmi určujú víťazov - novinky na slovenskom automobilovom trhu v jednotlivých kategóriách - mini a malé autá, kompaktné autá, limuzíny a sedany, športové automobily a kupé, SUV, ekologické automobily a progresívna technika, kabriolety a roadstery, MPV a kombi ako aj off-roady.

 

Nová generácia vlajkovej lode z Hannoveru si tak vďaka priazni slovenskej verejnosti na svoje konto pripísala ďalšie víťazstvo. Volkswagen Multivan obsadil prvé miesto v kategórií MPV a kombi. Ocenenie na slávnostnom gala večere v Bratislave odovzdali Ing. Ivan Mičko, riaditeľ vydavateľstva a Ing. Peter Varga, výkonný šéfredaktor časopisov Auto magazín a Profi auto.