Menu
Zatvoriť menu

Pozrime sa na svet očami cyklistu

 

Záleží nám na bezpečnosti na cestách a preto vám ponúkame výnimočný bonus až 25% na vybrané asistenčné systémy na všetky modely značky Volkswagen úžitkové vozidlá.

 

Kolízie medzi autami a cyklistami sa často končia tragicky. Cyklisti sa na rozdiel od vodičov nemôžu spoľahnúť na sofistikované asistenčné systémy či odolnú konštrukcia vozidla. Jediné, čo ich chráni, je opatrnosť a zodpovednosť všetkých účastníkov cestnej premávky.

Viac informácií, podrobnosti o ponuke modelov, o ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a o uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen Úžitkové vozidlá. Cenové zvýhodnenie na vybrané balíky asistenčných systémov platí na všetky vozidlá objednané do výroby od 8.9.2021 do 10.12.2021. Všetky uvedené ceny sú importérom odporúčané ceny pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Fotografia obsahuje aj voliteľnú výbavu, ktorá je dostupná za príplatok.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen