Zatvoriť menu

Čas vrátiť sa do hry

Volkswagen Crafter teraz už od 22 188 €.

 

Praktický, úsporný a inovatívny Volkswagen Crafter môže byť váš teraz aj s možnosťou predĺženej záruky až do 5 rokov, s cenovým zvýhodnením 3 600 € a za výhodnú cenu už od 22 180 €. Ku vašemu Volkswagenu Crafter vám teraz navyše pribalíme aj sadu zimných pneumatík.*

Rozhodnite sa preň teraz a pribalíme vám aj zimné pneumatiky navyše. Kontaktujte svojho predajcu a informujte sa o cenovej ponuke.

*Akcia je platná od 08.09.2020 do 31.12.2020. Akcia sa nevzťahuje na predvádzacie a servisné vozidlá. 

S predĺženou zárukou Volkswagen Úžitkové vozidlá si môžete dvojročnú zákonnú záruku vášho modelu predĺžiť až o ďalšie tri roky. Na to máte pri kúpe nového vozidla na výber niekoľko alternatív s rozličným celkovým počtom najazdených kilometrov. Podľa toho, pre ktorú ponuku sa rozhodnete, máte plnú záruku výrobcu na tri, štyri alebo päť rokov - úplne bez spoluúčasti. Váš partner Volkswagen Úžitkové vozidlá vám rád poradí.

Viac informácii nájdete na tomto  odkaze.

Predĺžená záruka až na 5 rokov je za príplatok. Viac informácií, podrobnosti o ponuke modelov, o ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a o uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen Úžitkové vozidlá. Spotreba paliva v l/100 km: 7,2 - 8,9 (kombinovaná), emisie CO2 v g/km: 189 - 232 (kombinované). Všetky uvedené ceny sú importérom odporúčané ceny pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Fotografia je ilustračná.

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen